ITQ701
Opis produktu
ITQ701 to potężna maszyna multimedialna, dzięki zastosowaniu bardzo zaawansowanej platformy sprzętowej NVIDIA TEGRA3 wykorzystującej 4 rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz i bardzo wydajnego układu graficznego ULP GeForce rozrywka wkracza w zupełnie nowy wymiar. Urządzenie świetnie sprawdza się w zaawansowanych i wymagających grach, oferując pełną płynność i niezapomniane wrażenia graficzne i godziny świetnej rozrywki gdziekolwiek jesteś. Tegra to nie tylko wydajność w grach, to płynne dekodowanie filmów w Full HD oraz bardzo szybka obsługa interfejsu i przeglądarki internetowej. Za oszczędzanie energii odpowiada piąty, osobny rdzeń procesora który wykorzystywany jest w mniej zasobożernych procesach takich jak słuchanie muzyki czy przeglądanie prostych stron www. Tablet potrafi działać nawet do 10h przy maksymalnej jasności i ciągłej wielozadaniowej pracy. Dzięki zastosowaniu 1GB pamięci RAM możemy korzystać z wielu programów równocześnie, wygodnie przełączając się między nimi.

http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/1085439599/Iriver-itq701-16g-tablet-hd-7-ips-capacitive-screens-quad-core.jpg

Niesamowitą, szczegółową grafikę zobaczymy na siedmiocalowym ekranie o wysokiej rozdzielczości 1280x720 pikseli. Wysokie zagęszczenie pikseli to naturalne, gładkie czcionki, oraz więcej detali w każdym zdjęciu czy filmie. Zastosowana w ITQ701 technologia IPS pozwala na oglądanie multimediów niemal pod dowolnym kątem, oglądanie filmu wraz ze znajomymi nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. IPS to także głęboka czerń i wyjątkowo dobrze nasycone kolory. Wygodę obsługi zapewnia bardzo czuła warstwa dotykowa z obsługą pięciopunktowego dotyku.
 
http://re.pl//var/ifiles/c9/93/article_max_fa882ada0b87c8c03d7917e3c74e9e2b.jpg

ITQ701 pracuje pod kontrolą nowoczesnego systemu Android Jelly Bean w wersji 4.1.1 z obsługą aktualizacji z poziomu urządzenia. Otwartość systemu Android pozwala na dopasowanie tabletu do potrzeb użytkownika poprzez instalację aplikacji i gier z których chcemy korzystać, bez zapełniania pamięci niepotrzebnymi dodatkami. Dzięki temu ITQ działa niesamowicie szybko. Dodatkowym atutem jest wsparcie ze strony Tegra Zone dzięki któremu znane nam gry, możemy pobrać z dodatkowymi efektami graficznymi dedykowanymi urządzeniom na platformie NVIDII.

http://www.alsen.pl/files/photos/48/285748/443441/original.jpg
 
Nowy tablet Irivera to nie tylko rozrywka, to także narzędzie do pracy i komunikacji. Zastosowanie WiFi umożliwia nam łączenie się z siecią w domu, pracy, restauracji czy pociągu. Bluetooth pozwala wykorzystać bezprzewodowe słuchawki a dzięki GPS zawsze trafimy do celu. ITQ701 posiada również wbudowaną 2 megapikselową kamerę do wideo rozmów, z możliwością robienia zdjęć w panoramie oraz nagrywania filmów w Full HD.
 

16GB wbudowanej pamięci na aplikacje i multimedia można rozszerzyć o dodatkową kartę Micro SD, dzięki temu nie zabraknie nam miejsca na nasze pliki.
ITQ701
Szczegóły
ITQ701
Dane techniczne
- Android 4.1 Jelly Bean,
- czterordzeniowa NVIDIA Tegra 3 1,2GHz (T30L),
- 1GB DDR3 RAM,
- 16GB pamięci wewnętrznej,
- ekran: 7
Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na stronach naszego serwisu internetowego należą do ich właścicieli i użyte są wyłącznie w celach informacyjnych.
Zastrzegamy sobie prawo do błędów na stronie włączając w to błędy w opisach i specyfikacjach.